Nasza historia

AR FLY (Tianjin) Technology Ltd., przedsiębiorstwo naukowe i technologiczne zatwierdzone przez Ministerstwo Handlu, formalnie zarejestrowane w strefie wolnego handlu w Tianjin. Od ponad dziesięciu lat jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój produktów filcowych. Naszymi głównymi produktami są torebki filcowe, poduszki powietrzne, torebki na filiżanki, organizer z podgrzewaną pościelą, kolorowa tkanina filcowa i filcowa ozdoba świąteczna. Nasza firma ma zespół sprzedaży profesjonalnej z usługą dla klientów. Możemy zagwarantować wysoką jakość produktów.

Nasz zakład

Nasza fabryka wybudowała dwie linie produkcyjne średnio wysokiego filcu filcowego i produktów filcowych o miesięcznej zdolności wytwórczej 50 ton filcu z wełny i 1 miliona zestawów produktów filcowych. Od ponad 20 lat specjaliści ds. Produkcji odczuwanej są w stanie nakłonić naszych pracodawców teoretycznie i praktycznie w ścisłej zgodności z krajową normą produkcji. Możemy produkować przemysłowe i codzienne filcowe i części filcowe oraz przetwarza wszystkie kolory filcu. Używamy najnowocześniejszych technologii do produkcji w ścisłej zgodności z normą branżową FZ / T25001-92.

Nasz produkt

Odmiany produktów:

1.Felt torby. Podobnie jak filcowa torba na laptopa, filcowa torba na rękę, czapka z okularów, torebka z filcu i tak dalej. Szczególnie specjalnie dostosowane torebki filcowe.

2. Akcesoria filcowe: filcowy, pasek filcowy, koło filcowe, pierścień filcowy, bębenek filcowy, pas filcowy, blok filcowy, uszczelnienie olejowe filcowe, mata uszczelniająca z filcu, wełna filcowa klapa hamulcowa oraz wszystkie rodzaje specjalnych akcesoriów filcowych Dostosowane do wymagań użytkownika.

3. tkanina filcowa: delikatna wełna wełna przemysłowa, średnio gruby filc wełniany, filcowy filc wełniany, filc miękki, filc olejowy, filc z włókna chemicznego, filc polerujący, filc polerujący ze stali nierdzewnej, koce z zabawkami sportowymi, Odciski palców, odciski silnikowe, odciski plecione z kocami, nadrukowane maty filcowe, kaligrafia i odcienie lakiernicze, odciski instrumentów muzycznych, odbijany młot bębnowy, wkładki filcowe, filc cywilny, namioty i inne przemysłowe blaty.

4. Polerowanie Serie: filc polerujący, koło wełny, koło filcowe, koło polerujące szkło, koło polerskie lustrzane, koło polerskie z wełny mineralnej, koło polerujące ze stali nierdzewnej, arkusz polerujący, piłę na rzep, piłeczki do kostki brukowej, kulka z wełny jednostronnej, podwójna Kuleczki wełniane mogą być użyte do polerowania w różnych gałęziach przemysłu.

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg

Aplikacja produktu

Filc wełniany można stosować do przemysłu lotniczego, lotniczego, wojskowego, maszynowego, mechanicznego i elektrycznego, chemicznego, górniczego, cementowego, papierowego, magnetycznego, skórzanego, sportowego sprzętu ochronnego, sprzętu fitness, klocków hamulcowych, papeterii, drutu emaliowanego, Sprzętu, zabawki i sprzętu elektronicznego.

Nasz certyfikat

Ranking w tej samej branży przeszliśmy przez certyfikat SGS, CE z zaawansowaną linią produkcyjną urządzeń, koncesjami cenowymi, szybką dostawą i marką godną zaufania.

Urządzenia produkcyjne

Stworzyliśmy dwie linie produkcyjne o średnio wysokiej filcu wełnianym i filcowych produktach o miesięcznej zdolności produkcyjnej 50 ton filcu z wełny i 1 milionach zestawów produktów filcowych.

Rynek produkcji

Z wygodnym transportem, dobrą lokalizacją, zaawansowanym wyposażeniem produkcyjnym i sprzętem testującym, potężnym kapitałem i technologią nasza firma może produkować wykwalifikowane produkty w pełni zgodne z krajowymi standardami ministerialnymi. Produkty są sprzedawane do różnych prowincji i miast, a także do Tajwanu, Azji Południowo-Wschodniej, Stanów Zjednoczonych i innych regionów i krajów. Ranking w tej samej branży przeszliśmy przez certyfikat SGS, CE z zaawansowaną linią produkcyjną urządzeń, koncesjami cenowymi, szybką dostawą i marką godną zaufania. Zajmujemy się głównie badaniami, rozwojem i sprzedażą różnych produktów filcowych. Po ciągłej poprawie i innowacji nasze produkty są zarówno praktyczne, jak i modne, a także zgodne z międzynarodowymi standardami podobnych produktów.

Nasze usługi

Posiadamy własną międzynarodową firmę transportową z pełnymi kolejami, autostradami, transportem morskim, siecią logistyczną transportu lotniczego, tworzącą politykę cenową, produkty klasy, zarządzanie skrzynkami, udostępnianie stron, dane informacyjne, logistykę i dystrybucję, które mogą zapewnić Państwu kompleksową obsługę Usługi logistyczne, takie jak dostawa, dystrybucja, transport, składowanie, składowanie celne, deklaracja celna i alokacja