spersonalizowana torba na torebki z filcu

spersonalizowana torba na torebki z filcu

Najlepiej sprzedająca się ekologiczna i wytrzymała torebka z filcu z wkładką filcowa
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szczegóły Produktu

spersonalizowana torba na organizer torebki

  • DODATKOWY KOSZ DO PRZECHOWYWANIA POKÓJ DLA NOWORODOWYCH ZASADNICZYCH - Nasz organizer na pieluchy jest wystarczająco pojemny, aby zmieścić się w nim wszystkie potrzeby dziecka: zwykłe i pieluchy, chusteczki dla niemowląt, krem ​​na pieluchy, śliniaki, szmatki, zabawki, książki i wiele więcej!

  • DOPASOWYWANIE URZĄDZEŃ KREDYTOWYCH KREDYTOWYCH DLA STYLOWEJ MAMY NA GO - Wykonane z tego samego materiału, który pasuje do naszego koszyczka z filcu, aby dać matce organizator dla siebie!

  • DODATKOWE DUŻE I ZMNIEJSZONE - Nasz lekki filcowy futerał ma wymiary 14x9x7 "i ma 8 zewnętrznych torebek, a dzięki dwóm warstwom filcu na spodzie zapewnia dodatkowe wsparcie, które sprawia, że ​​nasz caddie jest bardziej wytrzymały niż jakikolwiek inny organizer Nurserry Diaper na rynku.

  • ZDEJMOWANE WKŁADKI ORGANIZATORA - Sprawia, że ​​czubek wielofunkcyjny jest wielofunkcyjny: może służyć jako kosz na bieliznę, kosz do przechowywania zabawek, schowek na piersią lub nawet szkolny organizer. Użyj go jako organizatora pieluch dla pieszych lub po prostu nosić ze sobą swój dom.

201706281158575303376_ 副本 .jpg

Jeśli interesuje Cię nasza specjalna torebka z filcu w torebce, zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów po dużych rabatach. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.

Hot Tags: filcowa torba na organizer, filcowa torebka organizatora

Zapytanie

You Might Also Like