Kobiet przenośny Travel kosmetyki torba Organizer

Kobiet przenośny Travel kosmetyki torba Organizer

Kobiet przenośny Travel kosmetyki torba organizer, wiele kobiet są w niebezpieczeństwie z niechlujstwo ich portfele i torby. Teraz można zorganizować Twój makijaż akcesoria, portfel, tablet PC, telefon komórkowy, książki, identyfikator i wiele innych przedmiotów osobistych z tym Organizator stylowe i bardzo przydatne Filcowa Torebka. ....
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kobiet przenośny Travel kosmetyki torba organizer

Wiele kobiet jest w niebezpieczeństwie z niechlujstwo ich portfele i torby. Teraz można zorganizować Twój makijaż akcesoria, portfel, tablet PC, telefon komórkowy, książki, identyfikator i wiele innych przedmiotów osobistych z tym Organizator stylowe i bardzo przydatne Filcowa Torebka. .
Organizator jest wykonany z 3mm Gruby filc, więc nie przenoś swoje przedmioty w torebce LV lub slajdów. Można przechowywać swoje przedmioty, zorganizowane i ułatwia ich znajdowanie.
Organizator ma 9 kieszeni (6 regularnych + 2 uchwyty okrągłe + 1 tablet PC pocket w sumie duży rozmiar) i 7 kieszeni (4 okrągłe regularne + 2 + 1 tablet PC pocket) do mniejszych rozmiarów.
Organizator rozmiar: Dopasowanie rozmiaru Organizator, proszę wybrać swój styl torba LV z opcji. Następnie wykonujemy organizatora do torby.

Przegląd produktów

Color Card (2).jpgJeśli jesteś zainteresowany w naszym kobiety przenośny travel kosmetyki torba organizer, Zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów w duże zniżki. Jako jeden z wiodących producentów filcu produktów i dostawców w Chinach nasze fabryki obsługuje również produkcja na zamówienie. Korzystaj z niska cena i dobra obsługa.
Hot Tags: kobiety kosmetyki przenośny travel torba organizer, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, Tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

Może ci się spodobać również