Wool Felt Handmade Wielofunkcyjny Portfel Uchwyt Pasażera Elegancki Portfel Kredytowy Portfel Mobile Phone Case

Wool Felt Handmade Wielofunkcyjny Portfel Posiadacza Paszportu, Elegancki Portfel Kredytowy Portfel / telefon komórkowy Korzystamy z Natural Material do tego portfela prowadzenia proste i ekonomiczne przyjazne, z dala od krzemu i tworzyw sztucznych. Dołoży wszelkich starań, aby każdy produkt i satysfakcja klienta, ręcznie robione ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wool Felt Handmade Wielofunkcyjny Portfel Posiadacza Paszportu, Elegancki Portfel Kredytowy Portfel / futerał na telefon komórkowy


Używamy Natural Material do tego, że portfel jest prosty i ekonomiczny, z dala od krzemu i tworzyw sztucznych.
Dołożymy wszelkich starań, aby każdy produkt i satysfakcja klienta, wykonane ręcznie z naszej szczerości dla naszych wybitnych klientów.
Proste, ale nie modne, lub normalne.
Szczegóły jest bardzo doskonałe z ręcznie robione, obiecuję Ci mój drogi.
Ponieważ Convenience Matters

Podczas podróży ostatnią rzeczą, z którą chcesz się porozumieć, martwi się utratę paszportu, prawa jazdy, karty pokładowej, biletu, gotówki, karty kredytowej lub innego ważnego dokumentu.
Utrzymuj wszystko razem w tym wygodnym portfelu paszportowym i uprościć podróż. Ma także być wysoce funkcjonalne i wygodne. Nie musisz szarpać się po torbach, aby znaleźć paszport lub kartę pokładową w liniach lotniczych.
Nie ma więcej luźnych zmian w kieszeniach. Wiesz dobrze, gdzie wszystko jest.
Doskonały prezent
Pakowane w pięknie upominek. Idealny prezent na święta, rocznice, urodziny lub podróżnik w swoim życiu.


Szczegółowe zdjęcia

QQ 截图 20170628135422.jpg


Pakowanie i dostawa

QQ 截图 20170628130602.jpg

Nasze usługi

QQ 截图 20170628130624.jpg

Nasza firma

QQ 截图 20170628130650.jpg

201706281158575303376_PL.jpg


Jeśli jesteś zainteresowany naszą wełną filcową czerpaną, wielofunkcyjną portmonetką portfela paszportowego elegancką kartotekę z portfelem na telefon komórkowy, zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców produktów filcowych w Chinach, nasza fabryka wspiera również produkcję na miarę. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.

Hot Tags: Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, niestandardowe, tanie, rabaty, niskie ceny

Zapytanie

You Might Also Like