Hurtownia z nadrukiem z recyklingu Włóknina / włóknina do pakowania prezentów i kwiatów

Hurtownia z nadrukiem z recyklingu Włóknina / włóknina do pakowania prezentów i kwiatów

Hurtownia z nadrukowanej kolorowej włókniny / nietkanego filcu do pakowania prezentów i kwiatów
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Hurtownia z nadrukowanej kolorowej włókniny / nietkanego filcu do pakowania prezentów i kwiatów

Stosowanie:

1. Może być stosowany jako materiały do ​​polerowania, izolowania, pakowania i odporności na wstrząsy, pyłoszczelne, dekoracji i uszczelki.
2. Jest to również dobry wybór materiału, jak dekoracja, wyroby rzemieślnicze, torby, buty, materiały opakowaniowe, materiały dekoracyjne, materiały medyczne, skóra, wyroby metalowe i szklane itp.

3. Wiele innych zastosowań jest zgodnych z aplikacją klienta.

Nasza zaleta

1. Własna fabryka i wysoko wykwalifikowany proces produkcji

2. Wszystkie kolory i rozmiary są dostępne

3. Konkurencyjna cena, dobra jakość, terminowość dostaw, najlepsza obsługa

4. Zgłoszono raport TUV i zatwierdzono EN 71-3

5. Ścisły system kontroli jakości i kontroli, kompletny serwis po sprzedaży

6. Witamy w usłudze OEM. Projektowanie klientów jest dopuszczalne

15.jpg

00.jpg


Nasza firma

AR FLY (Tianjin) Technology Ltd., przedsiębiorstwo naukowe i technologiczne zatwierdzone przez Ministerstwo Handlu, formalnie zarejestrowane w Tianjin Free Trade Zone. Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój filcu produktów przez ponad 10 lat. Naszymi głównymi produktami są filcowe torby, filcowe poduchy, filcowe organizery torebek, filcowe organizer na plecach, kolorową filcową tkaninę i filcową dekorację świąteczną. Nasza firma ma profesjonalny zespół sprzedaży, którego celem jest przede wszystkim obsługa klientów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów.
Jeśli interesuje Cię nasz drukowany kolorowo nietkany materiałowy filc z włókniny / włókniny do pakowania prezentów i kwiatów, zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów po dużym rabacie. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: hurtownia z nadrukiem z recyklingu włókniny / włókniny filcowe do pakowania prezentów i kwiatów, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like