Czarny Felt Letter Board 10x10 cali

✅ MATERIAŁY PREMIUM QUALITY: Letters By Nature poczuł, że list jest perfekcyjnie wykonany z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz tylko to, co najlepsze! Tablica ogłoszeń ma mocną ramę z drewna dębowego, która jest bardzo trwała i stylowa, i ma miękki filc ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


  • ✅ MATERIAŁY PREMIUM QUALITY: Letters By Nature poczuł, że list jest perfekcyjnie wykonany z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz tylko to, co najlepsze! Tablica ogłoszeń ma mocną ramę z drewna dębowego, która jest bardzo trwała i stylowa, i ma miękki materiał filcowy, który utrzyma litery w miejscu dla pięknych kreacji.

  • ALL ZE WSZYSTKIMI CHARAKTERAMI, KTÓRE POTRZEBUJESZ: Teraz możesz wyrazić siebie w dowolny sposób dzięki tej niesamowitej flamastrze. Ozdobny znak zawiera 480 zmiennych znaków, w tym litery, cyfry, symbole i emotikony, dzięki czemu możesz napisać wszystko, począwszy od cytatów i inspirujących wiadomości, po ogłaszanie kamieni milowych w mediach społecznościowych, takich jak ciąża lub narodziny dziecka!

  • WO DWIE RÓŻNE OPCJE WYŚWIETLANIA: Listwa z drewna dębowego może być wyświetlana w dowolny sposób, dzięki czemu idealnie pasuje do dekoracji. Zmienna tablica na listy ma wygodny hak montażowy, dzięki czemu można go zawiesić na dowolnej ścianie, a także posiada mocny i dyskretny plastikowy stojak na plecy, dzięki czemu można go umieścić na biurku lub na dowolnym stole.

  • ET KOMPLETNY KOMPLET: Z każdą listwą filcową i zestawem zmiennych liter otrzymasz również wygodną parę nożyczek, które pozwolą Ci wyciąć wszystkie zmienne litery w najlepszy możliwy sposób, jak również niesamowitą płócienną torbę do przechowywania i nieść listy. Ten kompletny zestaw będzie idealnym prezentem dla wszystkich naszych bliskich i na każdą okazję!

  • DER ZAMÓWIENIE Z ZAUFANIEM: Jesteśmy tak pewni, że pokochasz tę cudowną tablicę listową z filcu, że oferujemy Ci gwarancję 100% satysfakcji! Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z naszego produktu, zwrócimy Ci pieniądze! Po prostu daj nam znać, a chętnie Ci pomożemy!

 

Rozmiar planszy (cal) Rozmiar planszy (cm) List (PCS) Płyta ramowa
10 * 10 cali 25,4 * 25,4 cm 290/580

import naturalnego amerykanina

Drewno dębowe

lub

malować drewno dębowe

12 * 12 cali 30,4 * 30,4 cm
12 * 18 cali 30,5 * 45,7 cm
16 * 20 cali 40,6 * 50,8 cm
20 * 20 cali 50,8 * 50,8 cm
24 * 18 cali 60,9 * 45,7 cm
24 * 30 cali 50,8 * 76,2 cm
2019-New-Letter-Board-Black-Felt-10x10 (1)

2019 New Letter Board Black Felt 10x10 Inches with Gold Changeable Letters, Upper Case and Lower Case Changeable Letters

2019 New Letter Board Black Felt 10x10 Inches with Gold Changeable Letters, Upper Case and Lower Case Changeable Letters


Jeśli interesuje Cię nasza czarna listwa listkowa o wymiarach 10 x 10 cali, zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów z filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję na zamówienie. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: czarna filcowa tablica listowa 10x10 cali, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like