Kolorowy arkusz filcu wełnianego

Kolorowy filcowy wełniany materiał Filcowy wełniany materiał to kolorowa tkanina, która jest wykonana ze 100% wełny lub mieszanki wełny i sztucznego jedwabiu. Tkanina z filcu wełnianego ma różne rodzaje. Może być dostarczany w formie arkusza, który nadaje się do rzemiosła ręcznie robionego i materiałów DIY. Może być również dostarczany w rolkach, które wymagają ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kolorowy arkusz filcu wełnianego

HTB11_v2HN1YBuNjy1zcq6zNcXXa5

Tkanina z filcu wełnianego to kolorowa tkanina, która jest wykonana ze 100% wełny lub mieszanki wełny i sztucznego jedwabiu.

Tkanina z filcu wełnianego ma różne rodzaje. Może być dostarczany w formie arkusza, który nadaje się do rzemiosła ręcznie robionego i materiałów DIY. Może być również dostarczany w rolkach, które wymagają dużych rozmiarów i garnituru na torby, kapelusze, ubrania i inne produkty.

Tkanina z filcu wełnianego ma tak wiele kolorów, których nie można wymienić. Różne kolory mogą sprawić, że Twoje prace lub ubrania będą znacznie bardziej atrakcyjne i piękne, a różne kombinacje kolorów pozwolą Ci uzyskać niepowtarzalny design, który różni się od innych.

  • Materiał: 100% wełna, mieszanka 20% wełny i 80% sztucznego jedwabiu, mieszanka 35% wełny i 65% sztucznego jedwabiu, mieszanka 70% wełny i 30% sztucznego jedwabiu.

  • Grubość: 1 mm, 1,2 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm i specjalne są dostosowane.

  • Rozmiary:

    • Rozmiary w arkuszach: 8 ”× 12”, 18 ”× 18”, 36 ”× 36”, 36 ”× 72” i inne specyfikacje mogą być dostosowane.

    • Rozmiary rolki inn: szerokość 36 ”i 72”. Długość jest zgodna z wymaganiami klientów.

    Kolory: czerwony, biały, żółty, zielony, niebieski i dowolne inne kolory, które chcesz.

Sto osiem kolorów wełnianego filcu na białym tle.Jeśli interesuje Cię nasz kolorowy arkusz z wełny filcowej, zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów z filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję na zamówienie. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: kolorowy arkusz filcu wełnianego, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like