Ekologiczna zielona ściana z żywicy

Feture Wykonany w 100% z plastikowej butelki na wodę z recyklingu 2. Bezwzględny i elastyczny 3. Doskonały drenaż i napowietrzanie 4. Idealny do małych ogrodów i podwórek 5. Temperatury roślin balansowych - utrzymanie chłodu w lecie i cieplejsze w zimie 6. Łatwa instalacja, łatwa Zachowaj 7. Ożyw swoje ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

9-Pockets-Vertical-Wall-Mount-Garden-Plant

Feture

 1. Wykonane w 100% z plastikowej butelki z recyklingu
  2. Bezwzględny i elastyczny
  3. Doskonały drenaż i napowietrzanie
  4. Idealny do małych ogrodów i dziedzińców
  5. Temperatury roślin balansu - chłodzenie roślin latem i cieplejsze w zimie
  6. Łatwa instalacja, łatwa konserwacja
  7. Wzmocnij przestrzeń wewnętrzną lub zewnętrzną roślinami
  8. Nadaje się zarówno do komercyjnych, jak i domowych projektów mieszkaniowych
  9. Zaprojektowany, aby być schludnym i efektywnym pod względem wody

9-Pockets-Vertical-Wall-Mount-Garden-Plant (2)

Ustalamy wewnętrzne wymiary kieszeni po podjęciu decyzji przez naszego klienta, który zaprojektował projekt. Przykładowe rozmiary kieszonkowych filcowych ścian o wymiarach 25 cm x 16 cm. Nasze możliwości są bardzo duże, możemy produkować na wiele sposobów. Pierwszym priorytetem jest dla nas możliwość życia z wodą przez długi czas. Poniżej udostępnimy próbki, jeśli chcesz system nawadniania. Jednym z najważniejszych pytań jest cykl życia całego systemu. Czynniki środowiskowe, ph, waga, rodzaj nawadniania są głównymi wyznacznikami średniej długości życia. Chociaż zapewnia wsparcie w tym zakresie, jest znacznie bardziej ekonomiczne przy porównywaniu ceny z systemami konkurencji. Wybór odpowiedniej metody nawadniania dla żywego filcu ściennego. Oferujemy również specjalne cienkie zawinięte folie z recyklingu, aby zapobiec wydostawaniu się powietrza z korzenia i hodować roślinę z żądaną prędkością i jakością.

25Pockets-Vertical-Wall-Mount-Garden-Plant-Grow

Po otrzymaniu zewnętrznych wymiarów Twojego projektu, nasz zespół sprzedaży dotrze do Ciebie szybko i podzieli się twoją ceną i innymi szczegółami dostawy z Twoją liczbą kieszeni. Możemy odnieść się do każdego regionu świata. Jeśli mamy projekty o powierzchni minimum 100 m2, oferujemy bardziej konkurencyjne ceny. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Stambule / Turcji i mamy również biuro w USA. Nasz czas produkcji wynosi 7-10 dni po zamówieniu na filc o zielonej ścianie. Na przykład, jeśli masz projekt o powierzchni 100 m2, kupujesz płyty o różnych rozmiarach (np. 1x 2mt) i montujesz je na ścianie. Idealne rozwiązanie dla firm projektujących i zajmujących się ogrodnictwem.

Garden-Vertical-Planter-Multi-Pocket-Wall-Mount

HTB1pdY6dyMnBKNjSZFzq6A_qVXae_.webp.jpg

Jeśli jesteś zainteresowany naszym ekologicznym zielonym żywym filcem ściennym, zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów z filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję na zamówienie. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: ekologiczny zielony żywy filc ścienny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like