Worki do sadzenia tkanin rosnących

Worki do sadzenia tkanin rosnących

Fabric Pot to przepuszczalny pojemnik na rośliny, który pozwala na dotarcie większej ilości powietrza do korzenia rośliny, poprawiając drenaż i zapobiegając przegrzaniu lub nadmiernemu przechłanianiu systemu korzeniowego. Utrzymuje niezbędną równowagę pomiędzy powietrzem, ziemią i wodą. Produkt na trawkę jest uszyta z wysokiej jakości ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Fabric Pot to przepuszczalny pojemnik na rośliny, który pozwala na dotarcie większej ilości powietrza do korzenia rośliny, poprawiając drenaż i zapobiegając przegrzaniu lub nadmiernemu przechłanianiu systemu korzeniowego. Utrzymuje niezbędną równowagę pomiędzy powietrzem, ziemią i wodą.

 

Wszystkie produkty Fabric są uszyte z wysokiej jakości poliestrowej nici wiązanej, aby wytrzymać ciągłe narażenie na wilgoć i promieniowanie UV.

Grow pot jest naprawdę dobrym wyborem do uprawy roślin. Jest to nieważka i przenośna torba, która podąża za tobą wszędzie, w domu lub na zewnątrz ogrodu. Ustanowi roślinę szybciej po przesadzeniu i pomoże roślinie rosnąć lepiej.

1497942972614843.jpg


Jeśli interesuje Cię nasz materiał, wyhoduj worki do sadzarek doniczkowych, zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów po dużych rabatach. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: tkaniny rosną sadzarki doniczki, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like