Grow Torby Oddychające Włókniny Tkaniny Tkaniny Garnki Lepkie

Grow Bags Breathable Non-Woven Fabric Pots Sticky 【Oddychająca włókniny Tkaniny】 Aebitsry Potato Planting Grow Torby wykonane są z nietoksycznego Prenium Double layer Heavy Duty Włókniny. W porównaniu z innymi tanimi torebami pe grow, nasze torby uprawne są biodegradowalne & przyjazne dla środowiska ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Grow Torby Oddychające Włókniny Tkaniny Tkaniny Garnki Lepkie

otato Grow Bags with Window, Felt Plant

  • 【Oddychająca włókniny Tkaniny】 Aebitsry Potato Planting Grow Torby wykonane są z nietoksycznego Prenium Double layer Heavy Duty Włókniny. W porównaniu z innymi tanimi torebami do uprawy PE, nasze torby do uprawy są biodegradowalne & przyjazne dla środowiska bez szkody dla owoców i środowiska warzywnego.

  • 【Trzy zaawansowane projekty 2020】 Po pierwsze, z oknem pętli klejącej klapy możesz obserwować wzrost korzeni i wykonywać łatwe zbiory. Po drugie, z mocnym uchwytem po obu stronach dla łatwego ruchu, ale bez szkody dla sadzarki. Po trzecie, z 3 Otworem Wentylacyjnym na dnie, pozwala korzeniom roślin oddychać naturalnie i zdrowo rosnąć.

  • 【Idealny do większości upraw roślin】 3 Pcak 10 Galon Grow Torby, 13.9 * 17.8 Cali (Średnica X Wysokość), są wystarczająco duże i wysokie, aby umożliwić, że korzenie roślin rosną głęboko i zdrowo, które mogą być szeroko stosowane w sadzeniu słodkich ziemniaków, cebuli, marchewki, pomidora, taro, rzodkiewki, marchew, ogórek, bakłażan, pieprz, cukinia i kwiaty.

  • 【Worthful Plates Grow Bags】Nasze torby grow są lepsze niż inne pe grow torby w absorpcji wody, oszczędność wody i odporność na suszę. Istnieje większość płyt mają zdrowsze korzenie i grubsze łodygi po użyciu naszych worków rosną niż kiedykolwiek wcześniej. Oszczędzając pieniądze i miejsce, nasze torby Grow można resuable i łatwe do złożenia.

  • 【Aebitrsy 100% Quality Assurance】 -Powrót do pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli nasze torby grow kiedykolwiek nie spełnią Twoich oczekiwań, bez zadawania pytań. Zamów teraz, aby cieszyć się naszą 100% satysfakcją!

Haf7otato Grow Bags with Window, Felt Plant l

Hb8e98c6272b748799ccb4e808dca86873_.webp.jpg

otato Grow Bags with Window, Felt Plant aP

Aebitsry Oddychający włókniny Heavy Duty Grow Torby na inteligentne ziemniaki pomidor warzywa Kwiat

Jakość Prenium

-Wykonane z wysokiej jakości włókniny

-Trwała torba do sadzenia z doskonałym procesem w szycie

-Wbudowane solidne uchwyty ułatwiające ruch

Nadaje się do zewnętrznych i wewnętrznych

-Idealny do patio, balkonów, pokoi słonecznych, małych ogrodów i każdej przestrzeni wewnątrz / na zewnątrz.

-Może być stosowany do ziemniaków, cebuli, taro, marchwi, czosnku, rzodkiewki, przedszkola, kwiatu ogrodowego, niektórych organicznych i innych warzyw.

Łatwy w obsłudze:

1. Umieść kilka centymetrów gleby na dnie.

2. Umieść około 4 do 6 sadzeniaków równomiernie rozstawionych na wierzchu.

3. Przykryć większą ilości gleby, wody i obserwować, jak kiełkują i rośliny pojawiają się, nadal dodać gleby, aż rośliny pojawiają się w górnej części worka.

4. Następnie, to tylko musi być podlewane i nawadniane w regularnych odstępach czasu, aby utrzymać wodę i składniki odżywcze.

5. Po obserwacji i oczekiwaniu na dojrzewanie ziemniaków, możesz wyjąć świeże ziemniaki bezpośrednio z dna okna na rzep.

otato Grow Bags with Window, Felt Plant aY


Jeśli jesteś zainteresowany w naszych workach rosną oddychające włókniny tkaniny garnki lepkie, zapraszamy do zakupu naszych jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców produktów filcowych w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: rosną torby oddychające włókniny tkaniny garnki tkaniny lepkie, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, rabat, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like