Poduszki ochronne z filcu

Zastosowanie: podkładki ochraniaczy są stosowane w szkle, metalu, elektrycznym, kaflowym, wazonie itp. Powierzchnie zapobiegają blokowaniu się obiektów gospodarstwa domowego pod kątem uszkodzeń, także w gniazdku elektrycznym, aby dziecko go nie dotknęło. Instrukcja: 1) Oczyść powierzchnię i pozostaw powierzchnię dostatecznie wyschniętą 2) Zdejmij papier podłożowy i ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Stosowanie:

Ochraniacze są używane w szkle, metalu, elektrycznym, kaflu, wazonie itp. Powierzchnie zapobiegają blokowaniu się przedmiotów gospodarstwa domowego pod kątem uszkodzeń, również w gniazdku elektrycznym, aby dziecko go nie dotknęło.

 

Instrukcja:
1) Oczyść powierzchnię i pozostaw powierzchnię do wyschnięcia
2) Oderwij papier podłożowy i uważaj, aby nie dotknąć kleju.
3) Przyłóż podkładkę do miejsca, w którym chcesz.
4) Wklej podkładkę na obiekcie, nawet jeśli podkładka nie jest wystarczająco gruba, zwiększ kolejną podkładkę na podkładce.

Customize-wool-felt-adhesive-protection-furniture-pads (3).jpg

Jeśli interesują Cię nasze filcowe podkładki ochronne do mebli, zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów po dużym rabacie. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: filcowe podkładki ochronne do mebli, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like