Mata prasująca z wełny nowozelandzkiej 13,5 * 13,5 cala

OSIĄGNIJ SUPER, PROFESJONALNE WYNIKI WYSZUKIWANIA - Włókna z naturalnej wełny tej wysokiej jakości maty prasującej zapewniają idealną powierzchnię dociskową do wszelkich prac tekstylnych. Gęsto upakowane włókna wełny są lepsze do utrwalania ciepła i prasowania szwów. Zmniejsz zwijanie się, wyeliminuj marszczenie i falowanie oraz zminimalizuj ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

100-New-Zealand-Wool-Pressing-Mat-13 (1)

OSIĄGNIJ SUPER, PROFESJONALNE WYNIKI WYSZUKIWANIA - Włókna z naturalnej wełny tej wysokiej jakości maty prasującej zapewniają idealną powierzchnię dociskową do wszelkich prac tekstylnych. Gęsto upakowane włókna wełny są lepsze do utrwalania ciepła i prasowania szwów. Zmniejsz zwijanie się, wyeliminuj marszczenie i falowanie oraz zminimalizuj rozciąganie.

OSZCZĘDZA CZAS I ENERGIĘ - Naciśnij więcej w krótszym czasie. Naturalne właściwości pochłaniające ciepło tego specjalnie opracowanego materiału wełnianego zatrzymują i promieniują z powrotem przez materiał, skutecznie prasując obie strony jednocześnie. Idealnie spłaszcz swoją pracę przy mniejszym zużyciu energii!

ŁATWY W UŻYCIU - NATYCHMIASTOWE ROZPOCZNIJ, ABY LEPSZE SZWY - Z łatwością ustaw ciepło! Działa jak dodatkowa ręka, chwytając materiał, aby zapobiec przesuwaniu się podczas prasowania. W razie potrzeby elementy można łatwo przypiąć do maty, aby zablokować pracę.

WSZECHSTRONNY - Zarówno dzianiny, jak i tkaniny. Prasować ręcznie lub prasę termiczną. Używaj na większości twardych powierzchni. Absorbuje ciepło i wilgoć, zapobiegając poparzeniom i przegrzaniu powierzchni poniżej.

100-New-Zealand-Wool-Pressing-Mat-13

High-quality-Wool-pressing-mat-100-wool (2)

WYKORZYSTAJ WPROWADZENIE

1. Użyj suchego żelazka:


Mata do prasowania z wełny VPU wykonana jest w 100% z czystej wełny, jest to porowaty materiał, przez który przepływa para, gdy jest używana z parą. A wraz z parą upał będzie też grzał.


2. Brak zwijania i składania:


Ta wełniana mata jest gruba i miękka, po złożeniu łatwo powoduje zmarszczki.

High-quality-Wool-pressing-mat-100-wool

P: Jeśli ta wełniana mata zostanie użyta z żelazkiem na ładnej powierzchni drewnianej, czy drewno zostanie uszkodzone?
Odpowiedź od klientów: Mam swoją na kuchennej wyspie z drewnianym blatem. Nie miało to wpływu na drewniany blat.

P: Czy mogę używać żelazka na najwyższych ustawieniach?
Odpowiedź od klientów: używam mojego żelazka Oliso na najwyższym ustawieniu z matą i wszystko jest w porządku.


P: Czy ta mata jest w 100% z wełny?
Odpowiedź od klientów: Używam go tylko przez około 3 godziny, ale do tej pory jestem w nim zakochany. Idealne do podróży. Niezła grubość, nie ogrzewał stołu, na którym siedział. Rozmiar jest dobry do układania patchworku. Kupiłbym to jeszcze raz.

P: Czy mogę użyć tego zamiast zwykłej deski do prasowania do prasowania moich ubrań? Czy potrzebuję specjalnego żelazka?
Odp .: Nie wymaga specjalnego żelazka, można go używać z deską do prasowania dowolnego typu, a nawet tylko na stole.


Jeśli interesuje Cię nasza nowa mata do prasowania z wełny zelandii 13,5 * 13,5 cala, zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów filcowych w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: Nowa mata do prasowania z wełny nowozelandzkiej 13,5 * 13,5 cala, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like