Mata do prasowania wełny nowozelandzkiej 13,5 * 13,5 cala

OSIĄGNIJ NAJWYŻSZE, PROFESJONALNE WYNIKI WYGLĄDU - Naturalne włókna wełniane tej najwyższej jakości maty prasującej zapewniają doskonałą powierzchnię do prasowania przy wszelkich pracach tekstylnych. Gęsto upakowane włókna wełniane są lepsze do stabilizacji termicznej i prasowania szwów. Zmniejsz zwijanie się, wyeliminuj marszczenie i falistość oraz zminimalizuj ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

100-New-Zealand-Wool-Pressing-Mat-13 (1)

OSIĄGNIJ NAJWYŻSZE, PROFESJONALNE WYNIKI WYGLĄDU - Naturalne włókna wełniane tej najwyższej jakości maty prasującej zapewniają doskonałą powierzchnię do prasowania przy wszelkich pracach tekstylnych. Gęsto upakowane włókna wełniane są lepsze do stabilizacji termicznej i prasowania szwów. Zmniejsz zwijanie się, wyeliminuj marszczenie i falistość oraz zminimalizuj rozciąganie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ENERGII - Naciśnij więcej w krótszym czasie. Naturalne właściwości pochłaniania ciepła tego specjalnie opracowanego materiału wełnianego zatrzymują i wypromieniowują ciepło z powrotem przez tkaninę, skutecznie prasując jednocześnie obie strony. Idealnie spłaszcz swoją pracę przy mniejszym zużyciu energii!

ŁATWE W UŻYCIU - NATYCHMIAST ROZPOCZNIJ WYKONANIE LEPSZYCH SZWÓW - Łatwe podgrzewanie! Działa jak dodatkowa ręka, chwytając materiał, aby zapobiec ślizganiu się podczas prasowania. W razie potrzeby elementy można łatwo przypiąć do maty, aby zablokować pracę.

WSZECHSTRONNY - zarówno dzianinowy, jak i tkany. Żelazko ręczne lub prasa termiczna. Używaj na większości twardych powierzchni. Absorbuje ciepło i wilgoć, zapobiegając poparzeniom i przegrzaniu powierzchni poniżej.

100-New-Zealand-Wool-Pressing-Mat-13

High-quality-Wool-pressing-mat-100-wool (2)

WPROWADZENIE DO UŻYCIA

1. Użyj suchego żelazka:


Wełniana mata prasowalnicza VPU wykonana jest w 100% z czystej wełny,' materiał sporowy, para przechodzi przez nią, gdy jest używana z parą. I im żar pójdzie razem z parą.


2. Bez zwijania i składania:


Ta wełniana mata jest gruba i miękka,' łatwo jest powodować zmarszczki po złożeniu.

High-quality-Wool-pressing-mat-100-wool

P: Jeśli ta mata wełniana jest używana z żelazkiem na ładnej drewnianej powierzchni, czy drewno zostanie uszkodzone?
Odpowiedź klientów: Mam swoją na wyspie kuchennej z drewnianym blatem. Nie miało to żadnego wpływu na blat drewna.

P: Czy mogę używać mojego żelazka na najwyższym ustawieniu?
Odpowiedź od klientów: Używam mojego Oliso Iron na najwyższym ustawieniu z matą i to' wszystko było w porządku.


P: czy ta mata jest w 100% wełniana?
Odpowiedź od klientów:' używałem go tylko przez około 3 godziny, ale jak dotąd' jestem w nim zakochany. Świetne w podróży. Niezła grubość, nie' nie ogrzał stołu, na którym siedział. Rozmiar jest dobry do patchworku. I' kupię to ponownie.

P: Czy zamiast zwykłej deski do prasowania mogę wyprasować moje ubrania? A może potrzebuję specjalnego żelazka?
Odp .: nie jest potrzebne specjalne żelazko, można go używać z każdym rodzajem deski do prasowania, a nawet po prostu na stole.


Jeśli interesuje Cię nasza wełniana mata prasująca 13,5 * 13,5 cala z Nowej Zelandii, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów filcowych w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: Mata do prasowania wełny z Nowej Zelandii 13,5 * 13,5 cala, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, rabat, niska cena

Zapytanie

Może ci się spodobać również