Szarym kolorem samochodu papierowy ręcznik pompowania kontenera

Punkt sprzedaży: 1、This średniej wielkości zasobnika może pomieścić większość ręczniki papierowe kwadratowe na rynku, i to jest bardzo wygodne, aby zebrać ręczniki papierowe. Materiał jest miękki, wytrzymały i może być odtworzony 100% po zbyciu. 2、The wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska produkt materiału sprawia, że...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

 

HTB1bxflX6zuK1RjSsppq6xz0XXa2 

Punkt sprzedaży:

 

1、this średniej wielkości zasobnika może pomieścić większość ręczniki papierowe kwadratowe na rynku, i to jest bardzo wygodne, aby zebrać ręczniki papierowe. Materiał jest miękki, wytrzymały i może być odtworzony 100% po zbyciu.

2、The wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska materiał sprawia, że każdy produkt ma swój własny niepowtarzalny smak, podkreślając dążenie do osobowości naturalne i proste.

3、Felt ma dobry wygląd retencji i naturalną zdolność przeciwporostowych. To jest antystatyczne. Kurz i brud nie są łatwe do przestrzegania.

 

 

Funkcje:


Ten średniej wielkości zasobnika może pomieścić większość ręczniki papierowe kwadratowe na rynku, i jest to bardzo wygodne do zbierania ręczniki papierowe. Materiał jest miękki, wytrzymały i może być odtworzony 100% po zbyciu.
Wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska materiał sprawia, że każdy produkt ma swój własny niepowtarzalny smak, podkreślając dążenie do osobowości naturalne i proste.
Filc jest dobrym utrzymywaniem i naturalną zdolność przeciwporostowych. To jest antystatyczne. Kurz i brud nie są łatwe do przestrzegania.

Opis produktu:

Nazwa produktu: Filc tkanki pole
Dane techniczne: o 25*13*19.5cm/9.84*5.12*7.68in
Waga produktu: około 60g
Materiał: produkt
HTB1t4DhX_HuK1RkSndVq6xVwpXaq

HTB1Cw2fX.jrK1RkHFNRq6ySvpXaT

Jeśli jesteś zainteresowany w naszym szarym kolorem samochodu papierowy ręcznik pompowania kontenera, Zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów w duże zniżki. Jako jeden z wiodących producentów filcu produktów i dostawców w Chinach nasze fabryki obsługuje również produkcja na zamówienie. Korzystaj z niska cena i dobra obsługa.
Hot Tags: szarym kolorem samochodu papierowy ręcznik pompowania kontenera, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, Tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

Może ci się spodobać również