Przyjazny dla środowiska szkółkarz dla niemowląt Filtr i organizer samochodowy do pieluch i pieluszek

Ekologiczne pojemniki na pieluchy dla niemowląt i szkółek dla niemowląt · 100% poliester · DOSTĘPNA KOSZAK PRZECHOWYWANIA DLA DZIECI DLA DZIECI - Dobry Dziecięcy pieluchy Caddy jest wszechstronny dla wszystkich rzeczy niemowląt: zabawek dla niemowląt, pieluch, odzieży dla niemowląt, niemowląt Chusteczki, śliniaki, onesies, zabawki dla niemowląt, szmatki ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Przyjazny dla środowiska szkółkarz dla niemowląt Filtr i organizer samochodowy do pieluch i pieluszek


· 100% poliestru

· KOSZYK ZASILAJĄCY DO PRZECHOWYWANIA PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH - Dobry Dziecięcy pieluszkowy pieluszka jest wszechstronny dla wszystkich rzeczy niemowląt: zabawek dla niemowląt, pieluch, odzieży dla niemowląt, chusteczek dziecięcych, śliniaków, onesies, zabawek dla niemowląt, pieluszek na szmatki, zmieniających się poduszek, medycyny, i więcej! Wystarczająco duża dla dziesiątków pieluch i większości wycieraczy.

· DODATKOWE WSTRZYKIWANIE ORGANIZATORA - Wyjmij wkład do pieluchy pielęgnacyjnej, aby służyć jako pojemnik na zabawki, kosz do przechowywania dla niemowląt lub kosz na przedszkole dla dodatkowego przechowywania przedszkola. Nasz lekki, przenośny caddel pieluchy ma wymiary 13 x 9 x 7 "i jest wykonany z miękkiego filcu i posiada zewnętrzne kieszenie na dodatkową przestrzeń dla niemowląt.

· ZAPROJEKTUJĄCE DO SKLEPU TWÓJ NARODOWY DECOR - Nasz kosza na pieluszki jest przeznaczony dla każdego przedszkola. Wygląda dobrze na stół do przewijania lub obok wiadra do pieluch i jest niezbędnym elementem dla stacji do pieluch. Łatwe przenoszenie obręczy za pomocą długiej rączki.

· ZALETY MULTI - łatwo przechowywać wszystkie części pompy piersi i pompy piersiowej, używać jako organizatora samochodu lub umieścić łóżko, aby łatwiej znajdować się podczas późnego karmienia.

· ZDROWIE DLA DZIECI IDEA - Dobry Dziecięcy pieluchy Caddy to praktyczny prezent i powinien być w każdym rejestrze dziecka. To sprawia, że wielki prezent dla niemowląt!


Szczegółowe zdjęcia

2_ 副本 .jpg3_ 副本 .jpg

4_ 副本 .jpg5_ 副本 .jpg


Pakowanie i dostawa

QQ 截图 20170628130602.jpg

Nasze usługi

QQ 截图 20170628130624.jpg

Nasza firma

QQ 截图 20170628130650.jpg

201706281158575303376_PL.jpg


Jeśli jesteś zainteresowany przyjaznym dla środowiska pojemnikiem do przechowywania szkółek i organizatorem pieluch i chusteczek dla niemowląt, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców produktów filcowych w Chinach, nasza fabryka wspiera również produkcję na miarę. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.

Hot Tags: Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie, zniżki, niskie ceny

Zapytanie

You Might Also Like