Filcowe kosze do przechowywania z uchwytami Miękkie trwałe pojemniki do przechowywania zabawek do dekoracji domu (szary)

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

HTB1RZ5AXYorBKNjSZFjq6A_SpXaC.jpg

Filcowe pudełko do przechowywania może być produkowane jako Twoje wymagania, możemy dostosować rozmiar. dobra elastyczność włókien, wygodne wyczucie dotykowe i dobra wiarygodność.


HTB1WkuAX7omBKNjSZFqq6xtqVXaY (1).jpg

Kosz do przechowywania filcu ma cechy miękkości i wytrzymałości, dobrą sprężystość włókien, wygodne odczucia dotykowe i dobrą wiarygodność. Ponieważ wełna filcowa po złożeniu, może szybko wrócić do pierwotnego stanu, niełatwo się odkształcić. Ponadto, struktura włókien może być mocno splątana, jej mocne i wytrzymałe właściwości nie muszą być dziane, szyte i inne przetwarzanie, mogą być całkowicie zintegrowane z formowaniem, ciężar pokrowca wykonanego z tego materiału jest super lekki i ma doskonała funkcja buforowania i ochrony.


HTB1p21HX8jTBKNjSZFwq6AG4XXaa.jpg

title1


Unisex-Design-Felt-Diaper-Storage-Caddy-With (5).jpg

tytuł2


Jeśli interesują Cię nasze koszyki z filcowymi uchwytami z miękkimi trwałymi zabawkami do przechowywania pojemników na śmieci do dekoracji domu (szare), zapraszamy do zakupu naszej jakości i tanich produktów po dużej obniżce. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców filcu w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: filcowe kosze do przechowywania z uchwytami miękkie trwałe przechowywania zabawek kosze na śmieci dekoracje domu (szary), Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie, zniżki, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like