Użyj Felt Series

- Jun 28, 2017-

Różne kolorowe filcu:

Produkty: głównie stosowane do różnych urządzeń mechanicznych, wyrobów mechanicznych i elektrycznych, tekstyliów, chemikaliów, elektrycznych i elektronicznych, elektrycznych znaków elektrodowych, prezentów, rzemiosła i ceremonii otwarcia ważnych czynności, takich jak dekoracje naziemne.

Akupunktura odczuwana była na zimno

Opis produktu: Głównie używany do izolacji rur, chłodnic lokomotywy, kurtyny, jurtów, szklarni zimno i tak dalej.

Duży odczuwany

Opis produktu: Głównie używany do różnych narzędzi mechanicznych i elektrycznych, obrabiarek, urządzeń elektrycznych, elektronarzędzi, produkcji pojazdów, urządzeń kolejowych, urządzeń edukacyjnych, narzędzi budowlanych, statków powietrznych i innych elementów o działaniu uszczelniającym.

Koce samoprzylepne

Produkty: głównie stosowane do produkcji pojazdów lokomotywnych, oprzyrządowanie, sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, sprzęt komputerowy, sprzęt do drukowania, instrumenty fortepianowe, sprzęt CNC, dekoracja budynków i inne elementy uszczelnienia.

Pas taśmy

Opis produktu: Głównie używany do walcowania na zimno, młyn walcowania na gorąco, urządzenia do produkcji papieru, sprzęt do ćwiczeń, urządzenia do obróbki metali, wstrząsy, hamulce, polerki, szlifowanie i tak dalej.

Zanurzony filc

Produkty: głównie stosowane w maszynach i urządzeniach, urządzeniach gospodarstwa domowego, elektronarzędziach, sprzęcie audio-wizualnym, przyrządy komputerowe, oprzyrządowanie, przyrządy optyczne, sprzęt do drukowania, sprzęt CNC, materiały opakowaniowe, sprzęt do ćwiczeń.

Odczuwany olej

Produkty: głównie stosowane w urządzeniach okrętowych, konserwacja statków, narzędzia elektryczne, gaz odlotowy, oczyszczanie ścieków, urządzenia redukujące hałas, urządzenia sanitarne, sprzęt do prasowania i separacji, ropa naftowa i górnictwo, maszyny i urządzenia.

Płomień opóźniający palenie

Opis produktu: Głównie używany do wnętrz samochodowych, akcesoriów do tłumików klimatyzatorów, urządzeń gospodarstwa domowego i tak dalej.

Wkładki

Opis produktu: Głównie używany do wszelkiego rodzaju obuwia bawełnianego, obuwia roboczego i butów do opieki zdrowotnej.

Buty w koce

Opis produktu: Głównie używany w różnych butach wysokiej jakości w obuwie.

Koce materacowe:

Produkty: używane głównie do łóżek Simmona, materace wojskowe, materace studenckie i pościel z rodziny, operacje na polu, takie jak zimno.

Części filcu:

Opis produktu: Czapka może być wykonana na różne kształty, wszelkiego rodzaju grubości koce, głównie stosowane do: uszczelniania, absorpcji wstrząsów, izolacji, hałasu, wilgoci, polerowania, adsorpcji i tak dalej.

Jego zalety:

① dobra elastyczność, umiarkowana miękkość, powierzchnia jest płaska, więc może to być dobra ochrona powierzchni płyty.

② wysoka gęstość, dobra odporność na zużycie, jest zwykłym dywanem kilka razy.

③ włókno przez akupunkturę, a nie łatwe straty włosów, poprawić czystość puli trawiącej.