Jak czyścić skórzane rozmiar portmonetka

- Sep 13, 2017-

  1. Wytrzeć plamę czystą, wilgotną szmatką.Zachować, pocieranie powierzchni, aż będzie wilgotne, ale nie namoczone przez.

  2. Dotyczą niektórych roztwór czyszczący, miękką szmatką.Można użyć przechowywania zakupionych Skórzana Torba czystsze, który często pojawia się w zestawie. Można również zrobić swój własny mieszając kilka kropli łagodnego mydła (takich jak bezzapachowe mydło do mycia naczyń lub mydła dla dzieci) z wodą destylowaną.

  3. Wytrzyj barwione obszaru ponownie z miękką szmatką plamy już nie ma.Starać się utrzymać swoje ruchy głaskania zgodnie z ziarna skóry.[1]Pomoże to chronić integralność skóry.

  4. Użyj czystej i suchej szmatki, aby wytrzeć wszelkie pozostałości mydła lub nadmiar wilgoci.Nie martw się o suszenie worka tylko jeszcze.

  5. Niech woreczek wyschnięcia na około 30 minut.Uniknąć, przyspieszając proces z suszarką do włosów. Jeśli jesteś w pośpiechu, należy rozważyć ustawienie worek w dół przed wentylatorem. Chłodne powietrze będzie mniej szkodliwe do worka niż gorące.

  6. Zastosować jakiś krem nawilżający skóra torba, gdy jest sucho.Aby zastosować balsam, należy używać miękkiej tkaniny. RUB balsam na korzystanie okrężnymi ruchami. Moisturizer pomoże zachować skóra miękka i elastyczna. Zrobićniebalsam do rąk regularnie zastępstwo, który można plamić i degradacji skóry.

  7. Należy rozważyć, polerowanie skóry suchą szmatką.To pomoże przywrócić tekstury i blask do worka.[2]