Jak się czuł stare swetry

- Aug 31, 2017-


1. Wybierz stary sweter, który wiesz, że już nie chcesz używać do noszenia.Pamiętaj, że to nie będzie też rozczarowanie dla nikogo z rodziny, bo skoro ten sweter jest przekształcana, nie ma już odwrotu!

 • Nie masz żadnych stare swetry? Sprawdź Sklep organizacji charytatywnej, Twój sąsiad sprzedaży stoczni lub Aukcje internetowe dla nadaje się znajdzie.

2.Wybierz swetry tylko z czystych włókien zwierzęcych.Ponieważ włókna tylko zwierzę będzie odczuwalne, trzeba będzie sprawdzić etykietę dla zawartości sweter. Wełna jest najczęściej używane włókna do filcowania, ale można również użyć sweter z Kaszmiru, alpaca, włosie wielbłąda lub angorazWełna (angora nie może być używany samodzielnie, lub go po prostu nie włącza do filcu). Syntetycznych i roślinnego swetry nie czuł; Jednak jest możliwe, że sweter z bardzo wysoki poziom błonnika zwierzę i trochę syntetycznych może czuł, ile błonnika zwierzę stanowi co najmniej 70 do 80 procent sweter.

 • A także co sweter jest wykonane z, ogólną zasadą jest, że im cięższe sweter, cięższe filc wynikające z niego. W związku z tym dla projektu ciężki, sweter wykonane z przędzy wełnianej ciężkie pracy dobrze, dla projektu lekkich, używać lżejszych przędzy wełnianej, lub alpaca lub Kaszmir.

3.Usunąć wszelkie części sweter, które nie mają być z filcu.Na przykład Usuń obroże koronki lub rękawów, przyciski, cekinami lub perły, itp.

4.Cut sweter na duże kawałki.Pozwoli to łatwiej radzić sobie z raz z filcu.

 • Oddzielne tuleje, przód i tył.

5.Umieścić kawałki wewnątrz torba siatka pralnia, który zamyka mocno lub poduszkę związany węzłem firmy.Pralka to chroni przed zatykanie się z nadmiaru fuzz spowodowane przez proces filcowania.

6.Miejsce torba sweter części do pralki.Dodaj Szare mydło i umieścić go poprzez gorące cyklu. Wykończenie z zimnego cyklu płukania; jest to ważna część procesu filcowania.

 • Ustawienie na tym komputerze, która pozwala na dobry umyć bez zbyt dużo wody. Częścią sukcesu filcowania opiera się na pobudzenie lub tarcia na wełniane obiekt, więc nie powinno być zalany przez wody. Więc w zasadzie – – niski poziom wody plus wysokie pobudzenie.

 • Czasami dobrze jest to Odzież, która cieszy się umyć hot cyklu, działać jako wagi na kawałki, sweter i pomóc im zmniejszyć i czuł się – – myśleć, dżinsy i ręczniki.

7.Wyjąć torbę z pralki, po zakończeniu cyklu.Wyjmij kawałki z worka, uważając wrzucić od fuzz, który nie jest już częścią kawałki sweter.

 • Jeśli czujesz, że pralka ma odpowiednio filcowe kawałki sweter, po prostu pozwolić im na powietrze suche na linii ubrań bez użycia suszarki.

8.Wrzucam kawałki do włosów, w razie potrzeby.Sprawdź, czy szarpie Pułapka jest czysty, jak to ma zamiar wypełnić ponownie. Suszyć sweter kawałki na najgorętsze ustawienie (wysokiej temperatury).

 • Suszarka do kroku może pomóc wprowadzić "szczelności" lub "Pełnia" do filcu, jeśli wygląda to trochę brudny lub luźne po prostu proces prania.

9.Usunąć z suszarki.Może masz dużo z filcu z kawałków skurczony sweter; sukces zależy od części, zmniejszając znacznie i niemożność Zobacz wzór lub tekstury (wątki) oryginalny sweter.

 • Jeśli nie skurczył kawałki sweter lub można odróżnić wzór lub tekstura sweter, kawałki trzeba przejść przez cały proces jeszcze raz, aż filcowe prawidłowo. Również można ciąć nieco na krawędziach filc – – jeśli go zaatakował, musi być poddane mycia i suche cykli ponownie; Jeśli nie, to jest odczuwalne.

 • Może trzeba powtórzyć kilka razy z bardzo ciężkie swetry wełniane, podczas Kaszmir lub alpaca może podjąć tylko jedną umywalkę i suchym cyklu. Jeśli nie pracował po raz pierwszy i nie używać parę jeansów czy ręcznik aby dodać wagi i coś na kawałki, aby wpadać, zrobić dla drugiego mycia.

10.Zrobić filcowe projektu z filcu kawałki.Istnieje wiele możliwości, w tym:

 • Filcowy koc. Dołącz do różnych kawałków filcowe, tworząc mozaikę filcowy koc; można dołączyć inne tkaniny i zdobienie materiałów, takich jak koronki i wstążki, aby zakończyć wygląd.

 • Filcowe bransoletki. Wrap filc wokół bransoletka bazowa, która potrzebuje jazzing. Klej w miejscu. Kępka z filcu dopóki nie jesteś zadowolony z jak to wygląda. Lub, zostawić filcu z płaskim i przyszyć haftowane kwiaty, cekiny, koraliki, wstążki płatki, itp., aż cała bransoletka jest objęty.

 • Filcowa Torebka.

 • Filcowe chwytaków.

 • Produkt, lalki, zabawki lub figurki.

 • Produkt akcesoriów, takich jak kwiaty, łuki włosów, itp.

 • Rozmiar pokrywy laptopa.