Jak odfiltrować mydło

- Aug 25, 2017-

1. Zacznij od dobrego, ręcznie robionego mydła , dostępnego często w lokalnym sklepie lub sklepie z rękoma.

2. Wytnij nylony i połącz je na jednym końcu, aby utworzyć torbę nylonową.

3. Zacznij owinąć mydło wełną . Spróbuj zawrzeć cały mydło.

* Jeśli dzieci to robią, oprzeć się chęci wejścia i zrobić to dobrze dla nich. Trzymaj ręce i pozwól im to zrobić, oferując kilka wskazówek, jeśli to konieczne. Dzieciaki mogą nie zrobić to doskonale. Wata może być trochę luźna. Możesz wylądować z kilkoma cienkimi plamami w filcu wełnianym. Pamiętaj, że będzie to ich mydło, ich projekt i ich uczucie osiągnięcia. Będziesz zaskoczony jak świetnie się okazują (mydło i dzieci).


4 . Weź wełnę owinięte mydłem i wsuń ją do nylonu. Możesz trzymać magazynek, gdy dziecko go wkłada.

5. Przygotuj mydło do mokrej w ciepłej wodzie , tak ciepło, jak jest wygodne dla dziecka.

6 . Najpierw delikatnie delikatnie go delikatnie pociskaj w dłoniach, pracując mocniej i mocniej. Możesz wziąć mydło na tyle długo, aby pokazać im, jak odwrócić mydło w dłoniach, ale w przeciwnym razie, trzymaj ręce dorosłego. To potrwa chwilę. Zachęcaj do nich i dbaj o ich tarcie, tarcie i tarcie, używając coraz bardziej stałych nacisków ręcznych. To jest naprawdę dobre dla nich, a bałagan sudy są zabawne.

7. Sprawdź postęp po 10 lub 15 minutach.

8. Kiedy naprawdę nie mogą znieść tego siedzenia i zrobić to jeszcze raz, weź bary i zrób to.

9. Wyjmij je w słonecznym miejscu do wyschnięcia.

10. Nie przejmuj się niedoskonałościami. Cienkie plamy lub nierównomiernie wypolerowane plamy. Są piękne, tak jak oni. Są jak małe małe rękawice do płukania. Kiedy mydło jest całkowicie zabłocone i całkowicie wypłukane, można użyć resztek, które można wytworzyć w torebce lub w innym projekcie.