Jak rzeźbione wełna rzeźbione igłami

- Aug 30, 2017-

  1. Zebrać materiały i materiały eksploatacyjne. Trzeba będzie mieć błyskawice z wełny, igły do filcowania (zalecane rozmiary to 40 trójkątów do wszystkich celów rzeźbiarskich, 38-gwiazdkowe drobne detale i wykończenie oraz 36 trójkąt do mocowania części), a także gęsty wkład filcowy. Opcjonalne materiały eksploatacyjne obejmują sztyfty papierowe lub drewniane, silną igłę do szycia i ostre nożyczki do haftowania .

  2. Aby stworzyć podstawowy kształt jajka, zacznij od przygotowania batalii z wełny. Zrób w małych wełnianych rozmiarach dłoni.

  3. Wykonaj podstawowe kształcie igieł, przez układanie 4 arkuszy i owinięcie ich w owalny kształt, a jednocześnie sprężanie tak dużo powietrza, jak tylko można z wełny. Kształt powinien przypominać jajko.

  4. Położyć kształt na wkładce do filcowania i przytrzymać mocno, gdy rozpoczyna się igłowanie igłą przy użyciu 40 igieł trójkąta. Wbić się i wyjść z wełny za pomocą igły, aż poczujesz, że wełna będzie utrzymywała swój kształt, kiedy odejdziesz.

  5. Kontynuuj igłę odczuwalne kształty, aż wszystkie luźne włókna zostaną spłukane.

  6. Po ukończeniu podstawowego kształtu zacznij budowę na nim. Kształt jajka może tworzyć rzeźbę w sobie - głowę lub przedmiot nieożywiony. Alternatywnie, może stać się częścią złożonej lalki lub zwierzęcia.

    * Używając kontrastujących kolorów wełny, ozdobnij ten kształt, aby dodać szczegóły artystyczne przez igły do niego.

    * Aby zbudować bardziej złożony charakter, można przymocować mniejsze lub większe kształty jajka, tworzyć głowy, ciała, aby utworzyć całą osobę lub zwierzę itp., Jak pokazano na wstępie.