Dokonywanie torby na prezent na wino

- Aug 15, 2017-

Wykonywanie Torby na Wino


1. Załaduj arkusz tkaniny filcowej na pół. Zdobądź 18-calową (45,72-centymetrową) folię filcową. Złóż go na pół, tak, że ma długość 14 cali (35,56 centymetrów). Ta metoda jest przeznaczona do worka na wino, ale można go używać do innego rodzaju torebki. Wystarczy zmienić wymiary, aby pasowały do Twojego prezentu.

* Jak szeroki jest czułość zależy od liczby torebek, które chcesz zrobić. Im większy odczuwasz, tym więcej worków będziesz w stanie.


2. Z filcu wysuń prostokąt o wymiarach 6 na 18 cali (15,24 na 45,72 centymetra).

* Zachowaj wąską krawędź na fałd. Jeśli chcesz, można go wyciąć, używając różowatych połysków, aby uzyskać interesujące efekty. Możesz też rundy górnych rogów zamiast tego.


3.Do dwóch otworów w tylnej części woreczka, aby zamknąć taśmę.   Rozwiń pasek filcowy. Z jednej z wąskich krawędzi należy zmierzyć około 4 cali (10,16 centymetra). Zrób dwa pionowe szczeliny w środku, prawda? cala (1,27 cm), a? do 1 cala (1,27 do 2,54 cm) wysokości.

* Szczeliny muszą mieć taką samą wysokość jak taśma. Jeśli wstążka będzie używana jest inna wysokość, odpowiednio wyreguluj wysokość szczelin.


4.Skopnij długie krawędzie worka razem. Rozpocznij nakładanie kleju na około 1 cal (2,54 cm) od dołu. Powoduje to utworzenie podstawy worka. Zastosuj klej nie więcej niż 1/4 cala (.64 centymetrów) od krawędzi.


5. Dodać wstążkę. Wybierz ? do 1 cala (1,27 do 2,54 cm) szerokiej wstążki pasującej do torebki. Wsuń taśmę z tyłu patka. Owiń go do przodu. Włóż prezent, a następnie zawiązuj końce wstążki w łuku.

* Aby uzyskać ładniejszy kontrast, wyciąć podłużne końce wstążki.