Co czuł hortensje

- Sep 07, 2017-


  1. Wybierz swój filcu.Hortensje są wykonane z wielu małych części sklejonych ze sobą, więc upewnij się, że masz dość spory kawałek filcu, aby rozpocząć ten projekt. Jeśli chcesz, można użyć wielu kolorów na jeden kwiat.

  2. Wyciąć szablon.Aby rozpocząć, trzeba będzie wyciąć 6 kształtów kwiat z filcu, Twój. Możesz wyciąć je do dowolnej wielkości, z większych kawałków wynosząca większych kwiat. Wyciąć każdy kawałek za pięć płatek kwiat z zaokrąglonymi krawędziami (myślę, że kwiaty, zwrócił się jako dziecko). Również wyciąć małe koła co najmniej 1 cal (2,5 cm) średnicy; zwiększyć rozmiar koła dla większej kilka hortensji.

  3. Złóż swoje płatki na pół.Wziąć każdy płatek i złóż go na pół, dodanie niewielkiej odrobiną gorącego kleju do środka kwiatu. Ponieważ istnieje 5 stron, aby każdy pączek, krawędzie nie będą idealnie zgodne, i to jest ok. Nie przyklejaj płatki aż po, bo mają pozostać otwarty na krawędziach.

  4. Złożyć ponownie swoje płatki.Wszystkie swoje płatki, składany i sklejone na pół złożyć je na pół po raz drugi. Zostawię was z małej piramidy esq płatek kształcie. Użyj innego niewielkiej odrobiną kleju w centrum każdy płatek trzymać formę, ale nie dodać kleju nigdzie indziej.

  5. Połącz swoje płatki.Przyklejenie końcówki każdego pęczka płatek do wąskiego grona, wyciąć. Płaskie boki składany płatki powinno ładnie pasują do siebie i daje piękny Hortensja Kępa. Dodaj dodatkowe filc pozostawia na wykończenie.[5]

  6. Zakończeniu.