Co czuł bzy

- Aug 17, 2017-

  1. Wybierz swój filcu.Ten wzór będzie być Dokonywanie wielu małych filcowe kwiaty i dołączając je w kilka do filcu podstawy, podobny do wyglądu Bzy w prawdziwym życiu. Tradycyjny wygląd liliowy używać krem fuschia, lawendy, kolorowy filc z pasującymi wątku.

  2. Wyciąć szablon.Aby uruchomić swoje kwiaty się, trzeba będzie wyciąć wiele małe kółka. Przełączanie się pomiędzy 5-15 koła pomiarowe 1 cal (2,5 cm) średnicy. Również trzeba będzie wyciąć jeden większy okrąg jako podkład. Spowoduje to zmianę rozmiaru w zależności od liczby kwiatów zdecydujesz się utworzyć, ale powinna być wystarczająco duża, że można umieścić swoje małe kółka na nim nie widząc żadnych krawędziach.

  3. Twoje kwiaty cięte.Z Twoich kręgów wycięte można tworzyć swoje kwiaty bzu. W każdym okręgu wyciąć zaokrąglone "+" kształt wyglądać liliowy bud. Spróbuj użyć tyle okręgu, jak można przez odcinając minimalną ilość materiału.

  4. Zszyć razem swoje pąki.Ułóż swoje małe kwiaty bzu na większe koło filcu, stworzony przez Ciebie. Za pomocą igły i nici odpowiednich uszyć każdy kwiat do podstawy za pomocą kształtu "x" na środku kwiaty. Nakładają się na siebie kwiaty do tworzenia tekstur i dodać realistyczny wygląd.

  5. Zakończ swoje kilka.Po zakończeniu szycia na wszystkich małych kwiatów, supeł tylnej części kilka z twój wątek i odciąć nadmiar ciąg. Jeśli chcesz, ale jeśli nie, cieszyć się całkiem nowe kwiaty bzu, należy dodać filcowe kwiaty!