Robienie Róż Kwiatów

- Aug 17, 2017-

  1. Wybierz filc. Aby utworzyć odczuwalne róże, musisz wyciąć duże koła z filcu. Wybierz dowolny kolor i rozważ wybrane dodatkowe odcienie zielonego filcu, aby utworzyć dopasowane liście.

  2. Odetnij filc. Aby zacząć swoją różę, musisz użyć kręgu filcowego. Nie musi być idealnym okręgiem, więc możesz albo wyśledzić okrągły obiekt albo odręcznie. Wykonaj okrąg w dowolnym miejscu od 4-10 cali (10,2-25,4 cm) w zależności od tego, ile chcesz, aby Twoja róża była.

  3. Utwórz spiralę. Używaj nożyczek, aby wyciąć spiralę z kręgiem. Zacznij od jednej krawędzi i przeciąć spiralę do wewnątrz za pomocą falistego cięcia aż do środka kręgu. Weź nożyczki i wyciąć falowany wzór wokół krawędzi okręgu, tak abyś miał płaską, wężową spiralę.

  4. Zwiń spiralę. Zacznij od zewnętrznej krawędzi spirali i zacznij ją zwijać do środka. Wsuń podstawę spirali podczas kręcenia, aby utworzyć bazę kwiatu. Gdy spirala jest całkowicie zwinięta, będzie tworzyć bardzo różowy kształt.

  5. Zabierz różę. Obróć swoją filcową różę i użyj igły i nici, aby połączyć spiralę. Zwiąż węzeł na jednym końcu wątku i dodaj kilka ściegów do tyłu, aby utrzymać warstwy różanej na miejscu. Zdejmij swój wątek z drugim węzłem, i skończysz! [1]