Różne zastosowania tkaniny Flet

- Aug 11, 2017-

Używa

Filc jest używany w wielu branżach i procesów produkcyjnych, zprzemysł motoryzacyjnyikasynainstrumenty muzyczne ibudowa domu.Produkt jest w instrumenty muzyczne

Wiele instrumentów muzycznychkorzystać z filcu. Jest on często stosowany jakoamortyzator. Statywy do bębnów to chroni talerzy z krakingu i zapewnia czysty dźwięk. Jest on używany do zawijaniabęben basowy strajkującychiMiotełki. Filc jest szeroko stosowane w fortepiany; na przykład fortepian Młotki wykonane są z wełny czuł wokół drewniany rdzeń. Gęstość i sprężystości z filcu jest główną częścią co tworzy dźwięk fortepian. Jak filc staje się rowkowane i "pakowane" z wykorzystaniem i wiek, ton cierpi. Filc jest umieszczony pod klawisze fortepianu naAkordeonydo sterowania dotykowego i klawiszy hałasu; służy ona również napaletyAby wyciszyć notatki nie brzmiało uniemożliwiając przepływ powietrza.


Zastosowań przemysłowych

Filc jest często używane w przemyśle jako tłumik dźwięku i drgań, a w maszynach do amortyzację i padding ruchomych części.


W sztuka i rzemiosło

Filc jest używany dla kadrowaniaobrazy. Kładzie się między mount poślizgu i obraz jako środek ochronny, aby uniknąć uszkodzenia od otarcia krawędzi obrazu. To jest powszechnie jako środek zapobiegawczy na obrazy, które już zostały przywrócone lub profesjonalnie oprawione. Jest on powszechnie stosowany do ochrony obrazy wykonywane na różnych powierzchniach, w tym płótnie, desce i blachy miedzianej.

Deska z filcem mogą być używane w opowiadanie do małych dzieci. Mały czuł wycięcia lub liczby zwierząt, ludzi lub innych obiektów będzie przestrzegać Zarząd filcowych, a w procesie opowiadający historię, gawędziarz też działa to na płycie z zwierząt lub ludzi.Lalkimogą być wykonane z filcu. Produkt jest wciśnięty lalki, takich jakLCI lalki, były bardzo popularne w XIX wieku i zaraz po pierwszej wojnie światowej.

 

Odczuwalne w sztuki i projektowania

Niemiecki artiStJosefa Beuysaużywane filc w nuLiczba utworów i wiele innych osób.


Produkt jest w modzie

Podczas 18 i 19od wieków dżentelmeńskiejCylindrywykonane z bobra odczuwalne były popularne. Na początku XX wieku tkaniny czuł kapelusze, takich jakkapelusze,któryihomburgs, były noszone przez wielu mężczyzn w świecie zachodnim. Filc jest często używany w obuwiu jako boot z rosyjskimButy filcowejako przykład.