Gruba tkanina z filcu poliestrowego

Zastosowanie: Tkanina z filcu wełnianego może być stosowana jako materiał odporny na wstrząsy, pyłoszczelny, filcowy podkład, polerowanie, uszczelnia wkładkę, uszczelki olejowe, izolację, izolację akustyczną i pochłanianie dźwięku w wielu branżach według klientów' praktyczne zastosowanie.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Podanie:


Tkanina z filcu wełnianego może być stosowana jako materiał odporny na wstrząsy, pył, podkładka filcowa, polerowanie, wkładka uszczelniająca, uszczelki olejowe, izolacja, izolacja akustyczna i pochłanianie dźwięku w wielu branżach według klientów' praktyczne zastosowanie.

RodzajFilcowa tkanina wełniana
Materiał100% filc wełniany
Rozmiar1 * 1 m lub niestandardowe
KolorBiały lub dostosowany
FunkcjaEkologiczny, modny, trwały, praktyczny

industrial feltr

industrial felt cb

industrial felt 7I

industrial felt

packagingL

workshop 54f

Jeśli interesuje Cię nasza gruba tkanina z filcu poliestrowego, zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości i tanich produktów z dużym rabatem. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców wyrobów filcowych w Chinach, nasza fabryka obsługuje również produkcję niestandardową. Ciesz się niską ceną i dobrą obsługą.
Hot Tags: gruba tkanina z filcu poliestrowego, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowana, tania, rabat, niska cena

Zapytanie

You Might Also Like