Najwyższej klasy prasowany przemysłowy 100% wełniany filc blacha

Najwyższej klasy prasowane przemysłowe 100% Wełna Filc Arkusz, czarny i szary, Filc przez Yard Gray, 6mm do 120mm dostępne · 100% filcu akrylowego · 183 cm szerokości x 1/16 cala (1,6 mm) grubości · Bezpieczne prasowanie w niskiej temperaturze · Łatwe do cięcia, składania, klejenia i szycia · Niewielka zmienność kolorów może...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Najwyższej klasy prasowany przemysłowy 100% wełniany filc blacha

Top Grade Pressed Industrial 100% Wool Felt SheetV

Filc wełniany wykonany jest z wełny. Obecnie jest to najstarsza forma tkaniny w zapisach historii ludzkości. Historyczne rekordy sięgają 6500 B.C. co najmniej 8000 lat temu. Należy do formy włókniny. Jest on używany przez człowieka wcześniej niż technologia tekstylna i dziewiarska. Wełna ma cechy miękkości i wytrzymałości, dobrą elastyczność, wygodny dotyk i dobrą redukcjalność. Ponieważ produkty z filcu wełny można szybko przywrócić do pierwotnego stanu po złożeniu, nie jest łatwo odkształcić. Ponadto jego struktura włókien może być mocno splątana, a jego wytrzymałość i wytrzymałość mogą być całkowicie zintegrowane bez dziania, szycia i innego przetwarzania. Wełniane rękodzieło filcowe, znane również jako wełniane filcowe DIY, polega na wykorzystaniu tkanin wełnianych do wykonania wszelkiego rodzaju dzieł rzemieślniczych, które mogą być lalkami, lalkami, artykułami spożywczymi, biżuterią, akcesoriami, filcem itp. Filc wełniany jest bogaty w kolor, łatwy do wykonania, a stosowane narzędzia nie są złożone. Ten rodzaj materiału jest bardzo popularny w Europie, Ameryce, Japonii i innych krajach. Wełniane rękodzieło jest nadal nową kategorią rękodzieła w Chinach.

Top Grade Pressed Industrial 100% Wool Felt SheetF

 

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w większą ilość filcu rzemieślniczego, Filc w sklepie The Felt's High Quality Akryl Felt jest dla Ciebie. Dostępne w by-the-yard długości, nasze arkusze filcowe akrylowe jest idealny do kostiumów, tła, zabawki, rzemiosło i innych projektów na dużą skalę. Nasz filc akrylowy jest łatwy do cięcia, składania i kleju. Dodatkowo, jego włókna syntetyczne o wysokiej gęstości nadają mu dużą trwałość, która trwa w sklepie, który regularnie kupuje filc akrylowy.
* Dostępne również w różnych długościach do 50 metrów, szerokości 36 cali z podkładem samoprzylepnym i arkuszach 9 x 12 cali.

 

Szczegółowe obrazy

 Top Grade Pressed Industrial 100% Wool Felt Sheet_.webp.jpg

Top Grade Pressed Industrial 100% Wool Felt Sheetal_.webp.jpg

Top Grade Pressed Industrial 100% Wool Felt Sheet_.webp.jpg

 

 

 

side wool felt cut piece thickness eraser and industry used wool felt cute belt j_.webp.jpg

 

Hot Tags: Najwyższej jakości prasowane przemysłowe 100% Wełna Filc Sheet, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, tanie, rabat, niska cena

Zapytanie

Może ci się spodobać również